TR

İstanbul’da ve İtalya’da sanat eğitimi aldı. Her iki ülkede alanında yetkin tasarımcıların projelerinde yer aldı. “Offline&Online Visual Merchandising” projeleri tasarlıyor.

Doğal malzemeleri, başta ahşap olmak üzere tarihine ve felsefesine uygun bir biçimde tasarıma dönüştürüyor. “Non Solo Legno(sadece tahta değil) ismini verdiği bu projesi kapsamında kültürel ve tarihi detayları kimi zaman bire bir kullanarak, kimi zaman bu detaylardan esinlenerek çeşitli mobilyalar ve aksesuarlar tasarlayıp üretimini gerçekleştiriyor.

 

EN

Studied art and took place in the projects of authority artists both in Istanbul and Italy. Creating “Offline&Online Visual Merchandising” projects.

Converting natural materials (at first wood, then the others) in to designs according to their history and philosophy. In his  “Non Solo Legno(not only wood) project, creating and realising furnitures and accessories using cultural and historical details.

 

IT

Ha studiato arte in Italia e ad Istanbul. In entrambi Paesi ha partecipato a progetti di Progettisti competenti. Disegna I suoi progetti nel campo di “Offline&Online Visual Merchandising”.

Trasforma i materiali naturali in disegno usando preferibilmente il legno, strumento maggiormente adatto alla sua storia e filosofia.In questo progetto, dato il suo nome “Non Solo Legno” progetta e produce una varietá di mobili e accessori a volte utilizzando I dettagli storici e culturali una ad uno e a volte ispirandosi a questi dettagli.

RU

İstanbul’da ve İtalya’da sahne dekor tasarımı eğitimi aldı. Her iki ülkede alanında uzman tasarımcıların sanatsal ve ticari projelerinde asistanlık yaptı. “Offline&Online Visual Merchandising” projeleri tasarlıyor.

Doğal malzemeleri, başta ahşap olmak üzere tarihine ve felsefesine uygun bir biçimde ürüne dönüştürüyor. “Non Solo Legno” (sadece tahta değil) ismini verdiği bu projesi kapsamında kültürel ve tarihi detayları kimi zaman bire bir kullanarak, kimi zaman bu detaylardan esinlenerek çeşitli mobilyalar ve aksesuarlar tasarlayıp üretimini gerçekleştiriyor.